13 Грудня 14:47

Коростенська міська територіальна громада стала учасником проєкту Міністерства фінансів та регіональної політики Польщі “Підтримка державного управління в Україні у реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки у сфері розвитку та відродження міських територій”.

Представників виконавчого комітету Коростенської міської ради було запрошено відвідати республіку Польща в рамках проекту для поглиблення знань про ревіталізацію міських територій в контексті проведення процесу відбудови територіальних громад в Україні та підготовки комплексних програм відбудови.

Мета візиту – обмін передовими практиками та польським досвідом у розбудові системи підтримки ревіталізації, ролі ревіталізації в розвитку міст, громад та регіонів, а також модельних проектів ревіталізації.

Висловлюємо слова подяки проекту та Міністерству за можливість взяти участь у візиті, велика честь для нас бути частиною такої важливої ініціативи, спрямованої на покращення та розвиток наших громад та України в цілому.

Також представники Коростенської громади Заступник міського голови Ясинецький Олександр, начальник управління економіки Стужук Володимир, головний спеціаліст відділу місцевого економічного розвитку Железняк Ганна представили нашу громаду містам з Польщі, в Міністерстві фінансів та регіональної політики Польщі, розповіли про плани та напрямки відбудови громади.