Коростенська міська рада на волонтерському фронті

10 Жовтня 14:32

Щоб пришвидшити перемогу Коростенська міська рада, до Дня захисника, який відбудеться 14 жовтня, ініціювала збір.

Планується від усієї Команди міської ради придбати для військових найнеобхідніше.

Фестиваль дерунів став прекрасним прикладом, що співпраця волонтерів та міської ради – це запорука успіху!

Майже 100.000 гривень – результат, який вартий уваги!

Для того, щоб це було масштабно та централізовано, було запропоновано та прийнято рішення: свою ОДНУ ОДНОДЕННУ заробітню плату задонатити на ЗСУ до Дня захисника!

Міська рада, як орган має складний бюрократичний механізм при закупівлях будь-чого, тому у цьому зборі було вирішено долучити БФ «ВІДВАЖНІ».

Фонд, який має довіру від мешканців більше пів року. Саме з цією організацією вже був успішний досвід і таким чином близько 8 комунальним установ зібрали на тепловізор, звіт опубліковано на офіційних сторінках в соціальних мережах  БФ “Відважні”.

Тільки єднанням команд ми дійсно подолаємо ворога!

На фото зображено звіт про зібрані кошти БФ “Відважні” разом з 8 комунальними установами на тепловізор, вартістю 65000 грн.