«Коростенська міська лікарня досить швидко та динамічно розвивається»

16 Листопада 14:32

Під час своєї робочої поїздки на Коростенщину  начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко 16 листопада відвідав КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» та ознайомився з тим,  як використовуються кошти ЮНІСЕФ.

Віталій Бунечко хотів на власні очі побачити, як змінюються заклади охорони здоров’я на Житомирщині, навіть в такий складний для України час.

Генеральний директор КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» Сергій Ковердун розповів очільнику Житомирської області, які заходи було здійснено в лікарні, який зроблено ремонт, що закуплено. Показав приміщення пологового відділення та кімнати з боксами для діток, які мають ускладнення зі здоров’ям після народження, хірургічне, приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення, а головне в наш час, у лікарні обладнано сучасне укриття для пацієнтів та працівників лікарні.

В своєму інтерв’ю Віталій Бунечко підкреслив: «Перебуваючи на Коростенщині не міг не заїхати в Коростенську лікарню, яка досить швидко та  динамічно розвивається. І мені дуже приємно, що за фінансування  ЮНІСЕФ та обласної влади було відновлено сучасне акушерське відділення, бомбосховище, що вкрай важливо насьогодні. Я надіюсь, що вже в наступному році за державні кошти та кошти Європейського інвестиційного банку ми розпочнемо реконструкцію хірургічного відділення, задля того, щоб продовжити розвиток Коростенської міської лікарні».