Коростенська громада продовжує співпрацю з Міжнародною організацією UNICEF

27 Березня 14:18

27 березня відбулась  презентація проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг, що впроваджується ГО «Соціальна синергія» з допомогою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Фінансову підтримку надаватиме Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW).

«В першу чергу дякуємо UNICEF, нашим німецьким партнерам за співпрацю. Реалізовуючи спільні проєкти,  ми бачимо які перспективи відкриваються перед нашою громадою. Ви відкриваєте нам вікно для можливостей  та пошуку нових шляхів спрямованих на  підвищення якості життя населення Коростенської громади»,  – на початку зустрічі  зазначила заступник міського голови Наталія Чижевська.

Проєкт спрямований на розвиток спроможності місцевих органів влади та соціальних працівників надавати якісні та сталі соціальні послуги населенню, підтримку й розширення соціальних послуг для сімей з дітьми відповідно до потреб громади. До «пакету інтегрованих соціальних послуг» входять: соціальний супровід альтернативних форм виховання (ПС/ДБСТ, опіка, піклування); денний догляд для дітей з інвалідністю; кризове втручання; медіація; розвиток батьківських компетенцій; психосоціальна підтримка; підхід соціальні виплати + соціальні послуги.

Проєкт представили: заступниця голови ГО «Соціальна синергія» Тетяна Дружченко та залучений експерт Любов Солодухніа. До активного обговорення проєкту долучились заступник міського голови Наталія Чижевська, директори, керівники, спеціалісти  структурних підрозділів виконавчого комітету Коростенської міської ради, робота яких пов’язана з наданням соціальних послуг населенню.

Географія проєкту охоплює 28 громад  з чотирьох областей України. Приємно зазначити, що  Коростенська громада, також ввійшла до цього переліку та долучилась до його реалізації.