Топ теги:
Попередження

Коростенська громада – переможець міжнародної екологічної програми

23 Жовтня 14:06

23 жовтня Коростенській територіальній громаді, як переможцю міжнародної екологічної програми, яка реалізовується державним підприємством «Ліси України», в рамках програми Президента «Зелена країна», було подаровано декоративні зелені саджанці туї та ялини.

Від імені громади, приймаючи подарунок та Диплом переможця, міський голова Володимир Москаленко підкреслив, що ми завжди підтримували і будемо підтримувати подібні проєкти, спрямовані на формування у населення екологічного світогляду, поширення інформації про необхідність збереження та відтворення лісових ресурсів, головне залучити більше громадян,  насамперед молодь, до участі в заходах з охорони, захисту та відтворення лісів.

З радістю міський голова Володимир Москаленко, генеральний директор Коростенської центральної міської лікарні Сергій Ковердун та директор філії «Коростенське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» Іван Захарчук висадили молоді дерева. Зелені насадження будуть  красуватися біля приміщення Коростенської міської ради та на території Коростенської центральної міської лікарні.

Чат-бот Гаряча лінія