Топ теги:
Попередження

Коростенська громада крокує до європейських стандартів медичного обслуговування

1 Травня 17:08

Сьогодні генеральний директор КНП Коростенської центральної міської лікарні Коростенської міської ради Сергій Ковердун спільно з колегами прозвітував про виконані ремонтні роботи на другому та третьому поверхах дорослої поліклініки консультативно-діагностичного центру.

Оглянути ремонтні роботи,  на які  витрачено кошти міського бюджету в сумі вісім мільйонів триста тисяч гривень, було запрошено: міського голову Володимира Москаленка, заступників міського голови Наталію Чижевську та Володимира Корнійчука.

Спілкуючись з лікарями, пацієнтами поліклініки,  міський голова та його заступники  були приємно вражені позитивними відгуками про зроблені ремонти  в медичному закладі, задля комфорту всіх відвідувачів та працюючих лікарняної установи.

Підсумовуючи побачене та почуте міський голова Володимир Москаленко сказав: «Ті кошти, які були виділені з міського бюджету в минулому році були реалізовані. Радує те, що ремонтні роботи зроблені на високому естетичному рівні, створено комфортні умови праці для лікарів та головне – задоволені пацієнти. Через поліклініку щодня проходить тисячі людей. Ті умови в яких  перебувають пацієнти, очікуючи на прийом до лікаря, зайшовши до кабінету для консультації та обстеження, також є частинкою  покращення їх психічного і фізичного здоров’я. Звичайно,  потребують ремонту і інші поверхи, закупівля сучасного обладнання, залучення більше лікарів-спеціалістів задля того,  щоб були ще кращі умови обслуговування для кожного коростенця, щоб необов’язково було  їхати  в Київ, Житомир, за кордон, аби отримати якісні медичні послуги».

Чат-бот Гаряча лінія