Топ теги:
Попередження

Коростенці продемонстрували гідні результати на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.

4 Червня 9:04
З 3️⃣1️⃣ травня по 2️⃣ червня у Львові проходив командний чемпіонат 🇺🇦України🇺🇦 з 🏃легкої атлетики🏃 у приміщенні серед юнаків та дівчат 2️⃣0️⃣0️⃣7️⃣ років народження та молодших. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення 🏃легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. У чемпіонаті брали участь 2️⃣4️⃣ команди (5️⃣6️⃣6️⃣ спортсменів). За результатами змагань кращий результат показав Ейсмонт Артур посівши другу сходинку п’єдесталу з бігу на дистанції 4️⃣0️⃣0️⃣м. Бронзовим призером став Вигівський Данило з бігу на дистанції 4️⃣0️⃣0️⃣м та 8️⃣0️⃣0️⃣м. Рябчун Владислав, Ейсмонт Артур та Вигівський Данило в складі збірної команди Житомирської області посіли першу сходинку п’єдесталу з естафетного бігу (1️⃣0️⃣0️⃣м+2️⃣0️⃣0️⃣м+3️⃣0️⃣0️⃣м+4️⃣0️⃣0️⃣м). Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.