Топ теги:
Попередження

Коростень МЕДІА здобуло перемогу в конкурсі від Національної асоціації медіа

21 Березня 9:16
Команда Національної асоціації медіа, яка організувала другий етап конкурс на підтримку трансформації комунальних медіа, обрала переможців.

Уже зовсім скоро Телерадіокомпанія – ВЕЖА (м. Івано-Франківськ), «Голос Городищини» (м. Городище, Черкаська обл.), КоростеньМЕДІА (м. Коростень, Житомирська обл.), Телеканал МТМ Запоріжжя, МТРК “Місто” (м. Хмельницький) та Радіо “На хвилі Корсуня” перебудують свої медіа, згідно з ЗУ «Про медіа»!

Переможці другого етапу конкурсу отримають повний супровід. З колективом працюватимуть юристи, які пояснять всі деталі реформи засновнику компанії, допоможуть змінити статутні документи, пройти перереєстрацію, внести зміни до ліцензії, провести конференції з обрання Наглядової ради тощо.

Спеціалісти з бухгалтерського та податкового обліків, які допоможуть змінити статус комерційного підприємства на некомерційний, а також – консультанти з програмування, які разом з медіа розроблять нову програмну концепцію. Попереду – 6 місяців плідної роботи.

Як результат – медіа зможуть перебудувати роботу так, аби відповідати вимогам українського законодавства, буде незалежним і могти успішно працювати на розвиток власної громади. Команда Національної асоціації медіа та переможці конкурсу пройдуть разом усі стадії реорганізації аж до отримання нових реєстраційних документів.

 

Чат-бот Гаряча лінія