Топ теги:
Попередження

Консультаційний пункт

15 Лютого 11:03

Після Заяви СБУ щодо проявів гібридної війни в інформаційному просторі та з метою недопущення перевантаження інформаційного простору Коростенської міської територіальної громади матеріалами, які можуть бути трактовані як нагнітання і загострення обстановки, викликати паніку, агресію та просте бажання «хайпу» на елементарному людському страху, інформуємо, що Ви завжди можете отримати матеріали, що стосуються рекомендацій, щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, якщо Ви не можете знайти інформацію щодо адрес укриттів на сайті Коростенської міської ради, чи маєте необхідність в отриманні методичних матеріалів, розроблених офіційними службами України, Ви завжди можете звернутись на електронну адресу відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради   civil_protection@korosten-rada.gov.ua  в довільній формі, прохання лише вказати в темі повідомлення «Консультаційний пункт», із зазначенням питання що хвилює.

Та приєднуємось до заяви СБУ, нагадаємо:

«….зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні.

Ми всі маємо мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію; керуватись даними офіційних джерел, а не анонімних; навчитися відрізняти правду від фейків.

І не забувати – сила України не лише в потужній армії, а в єдності кожного з нас. Разом ми здатні захистити Україну. Нашу свободу, незалежність та гідність».

Чат-бот Гаряча лінія