Конкурс проєктів з пом’якшення наслідків зміни клімату

1 Лютого 9:49
🎯Механізм запобігання зміні клімату (The Mitigation Action Facility) оголосив конкурс проєктів із загальною сумою фінансування 100 мільйонів євро🎯
📌Дедлайн подачі проєктів: 29 лютого 2024 року о 15:00 (СЕТ).
📌Подача концепцій проєктів, шаблони документів та запис попереднього вебінару ТУТ
Конкурс розглядатиме амбітні та реалістичні проєкти з пом’якшення наслідків зміни клімату. Загальний обсяг фінансування проєктів до 100 мільйонів євро, фінансування одного проєкту – до 25 мільйонів євро.
Особливість конкурсу полягає в тому, що процес подачі заявок спрощений та відкритий для ширшого кола потенційних заявників – спочатку відбувається конкурс подання проєктних концепцій, а вже потім – подача проєктних планів. Планується відбір 25 проєктних концепцій, з якими надалі працюватимуть над детальною розробкою плану проєкту. На одного заявника діє обмеження до 10 проєктних концепцій.
Програма зосереджена на трьох пріоритетних секторах – енергетиці, транспорті та промисловості, але залишається відкритою для міжсекторальних проєктів, пов’язаних з одним із пріоритетних секторів.
Рекомендуємо детально ознайомитися з вимогами конкурсу та не зволікати з подачею. Участь в таких конкурсах буде перевагою для подальших грантових заявок громад.