Топ теги:
Попередження

Компенсація роботодавцям, які сприяють професійній реалізації людей з інвалідністю

24 Травня 10:20

Для сприяння професійній реалізації людей з інвалідністю та усунення бар’єрів на робочому місці служба зайнятості реалізує програму компенсації роботодавцям витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю 1 та 2 груп.

Ця програма є суттєвою фінансовою підтримкою роботодавців, адже передбачає компенсацію витрат на створення/пристосування робочих місць для зазначених працівників і надає можливість зробити для них максимально комфортне та безпечне робоче середовище. Для співробітників з інвалідністю можна придбати необхідні їм меблі, обладнання, допоміжні засоби, а держава компенсує їх вартість.

Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з 1 групою інвалідності — до 120 тис. грн, з 2 групою інвалідності — до 80 тис. грн.

Отримати цю фінансову підтримку можна швидко і просто – через портал Дія. Для цього роботодавцю необхідно:

  • зареєструватися або авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
  • заповнити заяву: вказати дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;
  • прикріпити копії документів, які підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю, її групу та купівлю обладнання для облаштування робочого місця;
  • вказати IBAN розрахункового рахунку роботодавця;
  • підписати заяву КЕПом.

Рішення буде ухвалене впродовж 10 робочих днів, в разі позитивного – кошти надійдуть на розрахунковий рахунок впродовж 5 робочих днів.

Також роботодавець може отримати компенсацію через подання заяви до центру зайнятості за місцем провадження діяльності в паперовій або електронній формі.

За детальною консультацією звертайтеся до фахівців центру зайнятості,

наші контакти: 096-001-24-94, 044-244-94-84

 

Чат-бот Гаряча лінія