Команда міської громади взяла участь у всеукраїнських змаганнях з зі спортивної ходьби.

28 Грудня 10:40
З 17 по 18 грудня у Сумах проходили Всеукраїнські змаганнях зі спортивної ходьби пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона В. Голубничого. Нашу громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос” під керівництвом тренера Суслова Віктора Миколайовича. За результатами змагань учні міського ліцею Мосійчук Дарина (спортивна ходьба на дистанції 3000м) та Мосійчук Ярослав (спортивна ходьба на дистанції 5000м) здобули бронзові нагороди. Учні ЗОШ №1 Коняєв Нікіта та Висоцький Ярослав (спортивна ходьба на дистанції 2000м) посіли ІІІ та шосте місце.
Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренера.