Колядували і щедрували для підтримки ЗСУ

16 Січня 10:32

Зберігаючи та популяризуючи традиції різдвяних колядок і щедрівок, працівники закладів культури Коростенської МТГ вкотре провели заходи спрямовані на збір коштів для ЗСУ.    Колективами закладів культури було зібрано: с.Холосно – 43 тис.грн., с.Нивки – 7 тис.грн, с.Злобичі – 6 200 грн., с.Стремигород – 25 тис.грн., с.Шатрище – 8 400 грн., с.Бехи та с.Воронево – 92 тис.грн., с.Михайлівка – 21 238 грн., с.Новаки – 7700 грн., с.Сарновичі – 9060 грн., с.Майданівка – 3490 грн.  Під час   проведення  благодійного різдвяного  концерту  «Колядуймо  разом», що  відбувся  в  Будинку культури с.Грозино,  було  зібрано 14 тис.грн.

Дякуємо  вам, шановні  колеги, за  ініціативу. Дякуємо вам, дорогі  земляки,  що  долучились  до збору,  за ваші  небайдужі  серця, підтримку та свідому позицію!

Слава нашим захисникам! Слава Україні!