Обговорення проектів рішень міської ради щодо встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік

12 Травня 13:29

Відбулось обговорення проектів рішень міської ради щодо встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік. На розгляд виносились зміни до єдиного податку, туристичного збору, паркувального збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку та ставок орендної плати за землю. Учасники зустрічі висловили свої пропозиції та зауваження до попереднього плану змін. Активне обговорення викликали питання, які стосуються роботи підприємців І та ІІ груп в сучасних умовах. Підприємці шукають можливість зберегти бізнес та робочі місця під час карантину, адже більшість з них не мають інших шляхів отримання прибутків. Заступник міського голови Олександр Ясинецький наголосив на важливості знаходити баланс між інтересами громади, приватних підприємців, бюджету міста та потреб соціальної сфери. Остаточні рішення будуть затверджені на сесії після обговорень на профільних комісіях.