Топ теги:
Попередження

Інформаційно-профілактичний захід на тему «Стоп булінг»

20 Травня 6:38

Випадки насильства серед учнів завжди були частиною шкільного та студентського життя, однак зараз вони стають дедалі жорстокішими.  В учнівському середовищі привелюють негативні тенденції, а саме плітки, принизливі жарти та бойкот, що в подальшому приводить до «Булінгу» серед молоді. 
Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі 19 травня, у  Грозинській гімназії, для учнів 6,7,8,9 класів проведено інформаційно-профілактичний захід на тему «Стоп булінг». В ньому взяли участь: заступник начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сергієнко, начальник сектору ювенальної превенції Коростенського РУП, капітан поліції Ольга Яценко, психолог Коростенського міського ЦСС Юліана Матвійчук.
Даний захід був спрямований на протидію булінгу, інформування школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за його вчинення та вироблення в суспільстві небайдужості до даної проблеми. В кінці заходу діти отримали буклети та брошури.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія