Інформація від Служби автомобільних доріг у Житомирській області щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на перехресті дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин та вул. Сергія Кемського

8 Лютого 7:42

Світлофорний об’єкт в районі перехрестя по вул. Сергія Кемського та автомобільної дороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин км 151+220 в місті Коростені не забезпечує достатньої безпеки під час дорожнього руху. Навіть після його встановлення мають місце факти значної кількісті аварійних ситуацій в тому числі із загибеллю людей.
У зв’язку із вищевказаним виконавчий комітет Коростенської міської ради неодноразово звертався до Служби автомобільних доріг у Житомирській області з проханням вирішити питання організації дорожнього руху, в даному місці, «по колу».
На чергове звернення виконавчого комітету Коростенської міської ради, Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомила, що будівництво кільцевої транспортної розв’язки є проблемним, у зв’язку із обмеженням простору.