Інформація про роботу КВГП

27 Вересня 8:30

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня
проведено наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку  міста: вивезено сміття –2240 м3. Приватний сектор –378 м3. Утилізовано –3150 м3. Вивіз великогабаритного сміття –270 м3. Прибирання парку та скверів –35 м3. Прибирання кладовищ –30 м3.
2.  Викошування узбіччя (вул. Сосновського, вул. 1 Травня, вул. Шатрищанська, вул. Київська, вул. С. Кемського); прибирання квітників (меморіал по вул. І.Франка, площа міськвиконкому, вул. Сосновського, парк «Древлянський», кладовище по вул. І.Котляревського).
3. Прибирання від змету, після покоски узбіч (вул. Сосновського, вул. 1 Травня, вул. Шатрищанська, вул. Київська, вул. С. Кемського, вул. Грушевського); профілювання доріг (мікрорайон Бровар, мікрорайон Житомирська); прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
4.  Ремонт лінії вуличного освітлення (вул. С.Кемського); натяжка самоутриманого ізольованого проводу (СІП), встановлення ліхтарів, кронштейнів (вул. Базарна площа); усунення пошкодження (вул. Полякова); заміна ліхтарів (вул. Нєкрасова, вул. 1 Травня, вул. Ломоносова, пров. Південний, вул. Суворова, вул. Іскоростенська, вул. Заводська, вул. І.Котляревського); копання ям та встановлення стійок під дорожні знаки (вул. І.Котляревського); встановлення дорожніх знаків (вул. С.Кемського, вул. І.Котляревського, вул. Добролюбова).
5. Реконструкція системи зливової каналізації по вул. С.Кемського.

Адміністрація КВГП