Інформація про роботу КВГП

6 Вересня 5:38

Працівниками КВГП протягом тижня було виконано:

Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2235 м3; приватний сектор – 377 м3; утилізовано – 3060 м3; вивіз великогабаритного сміття – 230 м3; прибирання парку та скверів – 48 м3; прибирання кладовищ – 70 м3. Проводиться підготовка та встановлення БІО-туалетів до Фестивалю Дерунів.
Олійне фарбування лавок (площа міськвиконкому); висаджування декоративних кущів (парк «Древлянський»); видалення аварійних  дерев (парк «Древлянський»).
Профілювання доріг з відсипкою (вул. В. Стуса, вул. Ковельська, мікрорайон «Пашини»); прибирання в парку «Древлянський»;  прибирання вул. Грушевського (очищення бордюр та турнікетів від трави); зняття грунту по вул. Залізничній; прибирання автобусних зупинок, урн по місту, парків, пляжів, прибирання закріплених за підприємством територій міста  Коростеня.
Ремонт освітлення (пров. Котовського, вул. Енгельса, мікрорайон Чигирі); підвіс дротів (вул. С.Кемського, вул. 1-го Травня); усунення короткого замикання (вул. Залізнична); демонтаж підсвітки пішохідного переходу (вул. Сосновського); нанесення дорожньої розмітки (вул. Грушевського); зняття показників по місту та населених пунктах МТГ.
Поточний ремонт об’єктів в парку (ремонт доріжок, влаштування бордюр, бетонування гранітних накривних плит, встановлення сцени, планування та благоустрій зеленої зони в парку «Древлянський»).

Адміністрація КВГП