Інформація про роботу КВГП

28 Серпня 11:42

Працівниками КВГП протягом тижня були виконані наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2215 м3; приватний сектор – 375 м3; утилізовано – 3052 м3; вивіз великогабаритного сміття – 240 м3; прибирання парку та скверів – 35 м3; прибирання кладовищ – 75 м3. Проводиться підготовка БІО-туалетів до Фестивалю Дерунів.
2. Косіння трави  (вул. Грушевського, площа міськвиконкому); пікіровка розсади; олійне фарбування урн (парк «Древлянський»); стрижка живоплоту (вул. Грушевського, площа міськвиконкому, площа «Молоді Коростенщини»); видалення аварійних  дерев (парк «Древлянський»).
3. Профілювання доріг з відсипкою (вул. В. Стуса, вул. Ковельська);  асфальтування доріг (вул. Грушевського, 41, 72, вул. Гайдамацька, вул. Проліскова, вул. Волонтерська, вул. Деповська); підготовка території під асфальтування (вул. Київська); прибирання в парку «Древлянський»;  прибирання вул. Грушевського (очищення бордюр та турнікетів від трави); зняття грунту по вул. Залізничній; прибирання автобусних зупинок, урн по місту, парків, пляжів, прибирання закріплених за підприємством територій міста  Коростеня.
4. Ремонт освітлення (парк «Древлянський», вул. Грушевського, мікрорайон Фрунзе, мікрорайон Чигирі); підвіс СІП (вул. С.Кемського).
5. Поточний ремонт об’єктів в парку (відновлення тротуарів, бордюр, заміна флагштоку, демонтаж альтанки (пам’ятник князю Малу), встановлення огорожі для заборони прогулянок на об’єкті, проведення розкопок (пам’ятник князю Малу), ремонт лавок відпочинку, будівельні роботи на полігоні ТПВ.

Адміністрація КВГП