Інформація про роботу КВГП

13 Серпня 5:56

Працівниками КВГП протягом тижня були виконані наступні роботи:

Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2235 м3; приватний сектор – 378 м3; утилізовано – 3140 м3; вивіз великогабаритного сміття – 235 м3; прибирання парку та скверів – 25 м3; прибирання кладовищ – 75 м3.
Косіння газонів (кладовище по вул. Івана Котляревського); пікіровка розсади; олійне фарбування лавок (парк «Древлянський).
Профілювання доріг по мікрорайону Коростень-Подільський та по с. Мала Зубівщина, с. Стремигород; прибирання кладовища по вул. Івана Котляревського; полив асфальтового дорожнього покриття по місту (вул. Сергія Кемського, вул. Сосновського, вул. Грушевського, вул. Шевченка, залізничний вокзал, вул. Героїв Чорнобиля); прибирання автобусних зупинок, урн по місту, парків, пляжів, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
Демонтаж та монтаж мереж вул. Мендєлєєва, пров. Мендєлєєва, вул. Тюленіна, монтаж опор (парк «Древлянський»).
Поточний ремонт об’єктів парку (встановлення закладних для влаштування лавочок відпочинку, демонтаж опалубки, бетонування накривних плит біля центрального фонтану в парку «Древлянський», реконструкція опорних стінок з каменю (альтанка, пам’ятник «Добриня Нікитич», березова алея); будівельні роботи на полігоні ТПВ (фундамент адміністративного приміщення, влаштування проїзної частини з бетону).

Адміністрація КВГП