Інформація про роботу КВГП

5 Квітня 8:50

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня
 проведено наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку  міста: вивезено сміття –2212 м3. Приватний сектор –375 м3. Утилізовано –3030 м3. Вивіз великогабаритного сміття –300 м3. Прибирання парку та скверів –28 м3.
2. Видалення сухостійної трави на полігоні ТПВ с. Грозино. Видалення чагарників на узбіччі дороги по вул. Південна та в парку «Древлянський».  Омолодження дерев та видалення аварійних дерев по вул. Маяковського. Виорано по периметру полігону ТПВ с. Грозино противопожежну смугу.
3. Прибирання осьової від змету вул. Сосновського по запиту «Відкрите місто». Здирання на зупинках громадського транспорту оголошень. Розпочато роботу по профілюванню доріг по Коростеньській міській територіальній  громаді (с. Грозино, дорога до кладовища, під’їзна дорога до с. Немирівка та дороги по Бехівській сільській раді), а також по місту по вулицях: Космонавтів, Древлянська, Юхимовича. Прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, прибирання закріплених за підприємством територій.
4. Підвіс дроту по вул. Суворова. Заміна ламп вуличного освітлення по вул. Лермонтова, вул. Піонерська, вул. Космонавтів. Встановлення гак, скреп, лента, проколюючі, підвіс СІП по вул. В. Стуса. Закріплення стійок дорожніх знаків по вул. Сосновського, вул. Кемського, вул. Войкова. Перевірка ТП 50, 80 з ремонтом. Зняття показників ТП, світлофорних об’єктів по місту та територіальній громаді.
5. Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі: ямковий ремонт (роботи по вкладанню холодного асфальту по вул. Гастелло, відсипка вибоїн щебеневою сумішшю). Поточний ремонт систем зливової каналізації по вул. Грушевського,74. Відновлено роботи по поточному ремонту парк «Древлянський» встановлення бордюрів (алея «Альтанка»).
Адміністрація КВГП