Інформація про роботу КВГП

29 Березня 10:50

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня проведено наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття –2210 м3. Приватний сектор –378 м3. Утилізовано –3015 м3. Вивіз великогабаритного сміття –250 м3. Прибирання парку та скверів –14,1 м3.
2. Видалення чагарників на полігоні ТПВ с. Грозино. Закладання парників для вирощування розсади для потреб міста.
3. Прибирання від змету вул. Грушевського (частково),  вул. Героїв Чорнобиля, вул. С.Кемського; профілювання район «Бровар»; здирання на зупинках громадського транспорту оголошень; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, прибирання закріплених за підприємством територій.
4. Перевірка ТП з ремонтом (6 шт.). Монтаж ліхтарів по вул. Підпільників Дідківських.  Ремонт вуличного освітлення по вул. Суворова, В. Котика, Лермонтова.
5. Проведення обстеження об’єктів для проведення робіт по поточному  ремонту систем зливової каналізації по вул. Київська, 3, вул. Грушевського, 74, вул. Маяковського, 5,  вул. Шевченка, 117. Ліквідовано провалля систем водовідведення по вул. Шевченка, 117.
Адміністрація КВГП