Інформація про роботу КВГП

15 Березня 13:05

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня проведено наступні роботи:
1. Проведено санітарну очистку  міста: вивезено сміття –2263 м3. Приватний сектор –376 м3. Утилізовано –2998 м3. Вивіз великогабаритного сміття –180 м3. Прибирання парку та скверів –12,1 м3.
2. Омолодження дерев по вул. 1 Травня, 4. Вирощування розсади квітів в теплиці КВГП.
3. Прибирання від змету вул. Сосновського; прибирання вул. Пацаєва від «безхозного» сміття. Прибирання по вул. Котляревського, 18, вул. 1 Травня, 4 після кронування дерев. Розвезення піщано-сольової суміші по дільницях. Прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, прибирання закріплених за підприємством територій.
5. Монтаж мереж та встановлення кронштейнів, ліхтарів вул. Лісова, пров. Лісовий. Заміна ламп по вул. С.Кемського, 1 пров. Толстого.
5. Утримання вулично-дорожньої мережі (зимове утримання) заготівля технічної солі (вивантаження вагонів) для виготовлення піщано-сольової суміші для обслуговування дорожнього покриття в зимовий період;  роботи по попередженню наледі при зимньому утриманню автошляхів та тротуарів міста (посипка піщано-сольовою сумішшю).
Адміністрація КВГП