Інформація для відвідувачів Коростенського міського архіву

12 Березня 11:28

Інформація для відвідувачів Коростенського міського архіву

Відповідно до Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020р Житомирська область та місто Коростень знаходиться у червоній зоні, в зв’язку з обмеженими протиепідемічними заходами  просимо громадян звертатися до архівного відділу по прийомним дням у понеділок та четвер з 9-00 до    17-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00, обов’язково при собі мати захисну маску, або звертатись на електронну пошту архівного відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради.
           На електрону пошту просимо надсилати заяву, копію паспорта 1-ої сторінки, копію трудової книжки на нашу адресу: arhiv@korosten-rada.gov.ua. або  надсилайте письмову заяву за адресою :  11500, Житомирська область,
м. Коростень, вул. Сосновського,17.
          За детальною інформацією звертайтесь за телефоном : (041-42)4-30-73.
                                                                                                         архівний відділ