Інформація про роботу КВГП

29 Травня 15:46

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 22.05.2023 р. по 26.05.2023 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття багатоквартирних житлових будинків – 2028 м3. Приватний сектор – 655 м3. Захоронення – 3052 м3. Прибирання парку та скверів – 19 м3. Прибирання кладовищ –  120 м3. Встановлення та заключення договорів на вивіз ТПВ в с. Вороневе.
  2. Викошування газонів (парк «Древлянський», вул. Грушевського, скульптури Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці, прибирання кладовища по вул. І. Котляревського; підв’язування вертикальних ялівців (парк «Древлянський»); висаджування квітів (площа міськвиконкому, парк «Древлянський»); олійне фарбування МАФ (парк «Древлянський»).
  3. Прибирання змету (вул. Амосова, шляхопровід, вул. Залізнична); згрібання трави (парк «Древлянський»); прибирання дитячого майданчика (площа міськвиконкому); профілювання вулиць (пров. Ковельський,  кладовище по вул. І. Котляревського, мікрорайон Житомирський); прибирання дорожнього покриття спец.технікою (вул. Грушевського, вул. І. Франка, вул. Шевченка, вул. Героїв Чорнобиля, вул. Амосова, вул. Сосновського, вул. 1 Травня); прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Ремонт вуличного освітлення (вул. Південний Пост); демонтаж та монтаж ліхтарів (площа міськвиконкому); нанесення дорожньої розмітки по місту.
  5. Підготовка під асфальтування (вул. Сосновського); ремонт сходів (парк «Древлянський»); ремонт пам’ятника Князю Малу;  ремонт плитки біля пам’ятника Князю Малу; технічне обслуговування зливової каналізації (перехрестя вулиць І.Котляревського – Черемушки).

Адміністрація КВГП