Інформація про роботу КВГП

6 Квітня 14:33

Комунальним виробничо-господарським підприємством протягом тижня (з 27.03.2023 р. по 31.03.2023 р.) проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2030 м3. Приватний сектор – 620 м3. Утилізовано – 3075 м3. Прибирання парку та скверів – 25 м3. Прибирання велкогабаритного сміття – 60 м3. Прибирання кладовищ – 120 м3.
  2. Видалення чагарників (кладовище по вул. І. Котляревського); пікірування розсади; видалення аварійних дерев (вул. Шевченка, 67А, вул. Грушевського, 37); ремонт лавок по місту.
  3. Прибирання та вивіз змету (вул. Базарна площа, площа Залізничного вокзалу, вул. Древлянська); прочищення тротуарів від снігу; профілювання дорожнього покриття (мікрорайон Коростень-Подільський, мікрорайон Житомирська); прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Перевірка ТП (вул. Грушевського, вул. Зв’язківців); зняття показників по місту; ремонт вуличного освітлення (вул. Бровар, вул. 1 Травня); переключення реле часу вуличного освітлення по місту та району.
  5. Зимове утримання вулично-дорожньої мережі по місту; технічне обслуговування систем зливової каналізації по місту.

Адміністрація КВГП