Інформація про роботу КВГП

17 Січня 16:34

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 09.01.2023 р. по 13.01.2023 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 1820 м3. Приватний сектор – 485 м3. Утилізовано – 2688 м3. Прибирання парку та скверів – 28 м3. Вивезення великогабаритного сміття – 75 м3. Прибирання кладовищ – 60 м3. Встановлення контейнерів для збору ТПВ в с. Бехи.
  2. Видалення аварійних дерев (вул. Пашинська, 2, вул. Маяковського, 6А, вул. Набережна, 2В); кронування дерев (вул. Набережна, 2В, вул. Пашинська, 2); омолодження дерев (вул. Маяковського).
  3. Прибирання та вивіз змету (вул. Грушевського, вул. Шевченка (частково), вул. Героїв Чорнобиля, вул. Музейна); прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Встановлення дорожніх знаків по місту; ремонт вуличного освітлення (пров. Коцюбинського, вул. Грушевського, вул. Василя Петренка, вул. С.Кемського); ремонт пішохідної підсвітки (вул.С.Кемського, вул. Сосновського).
  5. Зимове утримання вулично-дорожньої мережі, прочищення та посипка піщано-сольовою сумішшю автошляхів та тротуарів міста ліквідація ожеледиці; виготовлення піщано-сольової суміші; промивка мережі зливової каналізації по місту.

Адміністрація КВГП