Інформація про роботу КВГП

15 Листопада 15:28

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 08.11.2021 р. по 12.11.2021 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2028 м3. Приватний сектор – 374 м3. Утилізовано – 2382 м3. Вивіз великогабаритного сміття – 180 м3. Прибирання парку та скверів – 42 м3. Прибирання кладовищ – 15 м3.
  2. Викошування травостою та чагарників на кладовищі по вул. Котляревського; звезення ґрунту з парників для пересівання; зрізка аварійних дерев вул. С. Кемського, 42 В, вул. Трипольського, вул. Бровар.
  3. Прибирання від змету та листя вул. Шевченка, вул. Героїв Небесної Сотні; прибирання на кладовищі по вул. І.Котляревського; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Підвіс кабелю на мосту – мікрорайон «Бровар»; демонтаж та монтаж кабелю на світлофорному об’єкті по вул. Селезньова; бетонування закладних та встановлення ліхтарів – пам’ятник «Афганцям»; монтаж мереж по вул. С.Кемського, встановлення гак, скреп, натяжних, підтримуючих, ленти, підвіс кабелю; заміна ламп вуличного освітлення по вул. Київська, вул. Шатрищанська 1 пров. Шатрищанський, вул. Героїв Крут, вул. Горького, пров. Залізничний, вул. Корольова; усунення короткого замикання в парку «Древлянський»; заміна ламп на світлофорних об’єктах по місту.
  5. Встановлення МАФ (ремонт огорожі на узбіччі по вул. Героїв Чорнобиля після ДТП, виготовлення та встановлення лавочок для відпочинку по алеї до підвісного мосту в парку «Древлянський», відновлення дощатого покриття на пішохідному мості – мікрорайон «Бровар»); улаштування проїзної частини між секторами на полігоні ТПВ з бетонних плит.

Адміністрація КВГП