Інформація про роботу КВГП

25 Травня 11:46

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 16.05.2022 р. по 20.05.2022 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 1720 м3. Приватний сектор – 375 м3. Утилізовано – 2508 м3. Вивіз великогабаритного сміття – 135 м3. Прибирання парку та скверів – 23,8 м3. Вилучення відходів, що утворились внаслідок руйнувань будівель, споруд від бомбардувань – 120 м3.
  2. Викошування газонів (вул. Грушевського, вул. Мельника, вул. І.Франка, площа міськвиконкому); висаджування квітів (меморіал по вул. І.Франка, площа біля пам’ятника «Молоді Коростенщини ХХ століття»); вул. Шевченка, вул. Грушевського; перекопування квітників (пам’ятник двічі Герою Радянського Союзу С.А.Козаку), стрижка живоплоту (вул. І.Франка, вул. Грушевського, вул. Шевченка, площа біля пам’ятника «Молоді Коростенщини ХХ століття»); вул. Героїв Небесної Сотні, парк «Древлянський», Скульптура Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці.
  3. Прибирання змету (вул. С.Кемського); прибирання після стрижки живоплоту (вул. І.Франко, вул. Шевченка); прибирання після викошування узбіч (вул. Грушевського); прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Прокладання труби для кабелю та затягування кабелю в трубу (парк «Древлянський» – міст); прокладання кабелю для поливу газонів (площа міськвиконкому); підвіс кабелів та підключення (парк «Древлянський»); встановлення ліхтарів (площа міськвиконкому, алея біля Скульптури Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці; бетонування опори для ліхтарів (парк «Древлянський»); заміна ліхтарів (вул. Проліскова, вул. Базарна); перевірка світлофорних об’єктів ( вул. Торгова, вул. Шевченка, вул. Волонтерська); заміна катушки контактора (вул. Базарна ТП 27); усунення короткого замикання мереж вуличного освітлення (с. Бехи).
  5. Технічне обслуговування систем зливової каналізації (вул. Гастелло, вул. Маяковського, вул. І.Котляревського); ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом (вул. Грушевського, вул. Гастелло, вул. Шатрищанська, вул. 1 Травня, вул. Древлянська, вул. Музейна).

Адміністрація КВГП