Інформація про роботу КВГП

25 Січня 13:43

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 17.01.2022 р. по 21.01.2022 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2048 м3. Приватний сектор – 372 м3. Утилізовано – 3012 м3. Вивіз великогабаритного сміття – 95 м3. Прибирання парку та скверів – 15 м3. В селі Кожухівка після заключення договорів з мешканцями були передані до кожного помешкання контейнери для ТПВ.
  2. Кронування дерев по вул. Шевченка, 53; видалення буреломного дерева по вул. Сосновського, 72; демонтаж новорічної ялинки.
  3. Розвезення та розкидання піщано-сольової суміші на тротуарах міста; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Встановлення опори, траверс, підвіс дротів по вул. С.Кемського; підвіс дротів вул. 1 Травня, вул. Грушевського, вул. Генерала Кульчицького; ремонт освітлення вул. Кузьмінського, пров. Кузьмінського; заміна перемичок, лічильника ТП 82 вул. Грушевського; демонтаж ілюмінації по місту; демонтаж новорічної ялинки.
  5. Зимове утримання вулично-дорожньої мережі, прочищення та посипка піщано-сольовою сумішшю автошляхів та тротуарів міста ліквідація ожеледиці; виготовлення піщано-сольової суміші.

Адміністрація КВГП