Інформація про роботу КВГП

20 Січня 9:59

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 10.01.2022 р. по 14.01.2022 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття – 2050 м3. Приватний сектор – 375 м3. Утилізовано – 3010 м3. Вивіз великогабаритного сміття – 80 м3. Прибирання парку та скверів – 17 м3. Виконувались роботи по розчищенню доріг від снігу на кладовищах по вул. С. Кемського, вул. І. Котляревського та в парку «Древлянський».
  2. Видалення аварійних дерев на замовлення (ЦМЛ); заготівля дров на притулок безхазяйних тварин.
  3. Розвезення та розкидання піщано-сольової суміші на тротуарах міста; прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Ремонт освітлення вул. Базарна; заміна ламп вуличного освітлення вул. Лісова, вул. Г.Сковороди, вул. Шевченка, вул. Маяковського; пломбування лічильника з інспектором РЕМ – вул. Проліскова, мікрорайон «Мирний»; регулювання ліхтаря вуличного освітлення ІІ пров. Добролюбова; підключення вуличного освітлення в с. Михайлівка; встановлення дорожніх знаків вул. Черемушки, вул. Базарна площа, вул. В. Стуса.
  5. Зимове утримання вулично-дорожньої мережі, прочищення та посипка піщано-сольовою сумішшю автошляхів та тротуарів міста для ліквідації ожеледиці.

Адміністрація КВГП