Інформація про переведення на дистанційне навчання закладів освіти Коростенської територіальної громади

25 Січня 16:18

У зв’язку із зростанням рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби – понад 20% від загальної кількості учнів:

– ЗОШ № 10 було переведено на дистанційну форму навчання з 21.01.22 до 28.01.22 р.,

• ЗОШ № 3, 4, 6, 12 перейшли на дистанційне навчання з  01.22 р.

Загалом у Коростенській територіальній громаді понад 80 класів перебуває на дистанційному навчанні. Рішення про впровадження карантину в окремому  класі, який через хворобу відвідує менше 50 % учнів, приймає педагогічна рада.

На даний час  епідеміологічна ситуація в закладах освіти Коростенської громади різна, тому рішення про впровадження загального  карантину  не приймалось.

Просимо батьків, учнів та вчителів берегти своє здоров’я та слідкувати за повідомленнями дирекції вашого навчального закладу.