Топ теги:
Попередження

Хороші результати на чемпіонаті міста Житомира з легкої атлетики.

7 Вересня 5:41

04 вересня у Житомирі відбувся чемпіонат міста з легкої атлетики, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. За результатами змагань золоті нагороди виборов учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур (біг на дистанції 100м та 200м). Сотник Андрій з бігу на дистанції 1500м посів першу сходинку п’єдесталу. Учениця ЗОШ №9 Сергієнко Марія здобула золоту нагороду (стрибки в довжину) та срібну нагороду (біг на дистанції 200м). Учень ЗОШ №3 Гонгало Матвій (біг на дистанції 400м) та учень міського колегіуму Тарасенко Ілля (біг на дистанції 800м) здобули срібні нагороди. Бронзова нагорода дісталась учню міської гімназії №7 Каленському Кирилу (біг на дистанції 800м) та учениці НВК №2 Андрійчук Юлії (біг на дистанції 800м). З естафетного бігу наша команда (Гонгало Матвій, Тарасенко Ілля, Сотник Андрій та Ейсмонт Артур) виборола І місце. Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягнення нових високих спортивних результатів.