Хороші результати коростенських борців у Спартакіаді з вільної боротьби на честь 1033-річчя Хрещення Київської Русі.

4 Серпня 6:04

30 липня в с.Підгірці (Київська область) проходили змагання Спартакіади з вільної боротьби на честь 1033-річчя Хрещення Київської Русі. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби (тренер Білоус Владислав Олександрович). За результатами змагань золоту нагороду виборов учень НВК №2 Титюк Нікіта (вагова категорія 53кг). Срібним призером став учень міської гімназії Титюк Матвій (вагова категорія 35кг). Бронзові нагороди дістались учениці НВК №12 Левківській Дарині (вагова категорія 48кг), учню ЗОШ №9 Ткачову Володимиру (вагова категорія 57кг) та учню міського колегіуму Пашинському Кирилу (вагова категорія 62кг). Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренера і бажаємо досягнення нових спортивних висот.