ХІV відкритий  Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького

19 Квітня 19:21

Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького проводиться раз на два роки  місті Коростень.  18-19 квітня організатори конкурсу зібрали до участі учнів мистецьких шкіл, студентів музичних коледжів та училищ. Вже традиційно юні баяністи та акордеоністи за допомогою таких змагань з виконавчої майстерності підвищують свій рівень, а викладачі музичних закладів мають змогу обмінятися досвідом.

«Творчість допомагає розвиватися всім, робить духовно нас кращими. Я радий, що можу бути присутнім на даному заході, який традиційно проходить саме в нашому місті. Ми живемо в непростий період, але  ми повинні показати всьому світові, що ми стійко боремось з ворогом не тільки на фронті, а й засобами мистецтва», – з вітальним словом звернувся до конкурсантів та присутніх міський голова  Володимир Москаленко.

На конкурс було запрошено поважне та незалежне журі. Участь в конкурсі взяли 43 учасники з  різних областей України в семи різновікових категоріях, деякі конкурсанти взяли участь онлайн.

Підсумовуючи результати Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького, заступник міського голови Наталія Чижевська подякувала всім учасникам та від імені громади Коростенщини вручила подарунки поважному журі: «Мені приємно, що географія нашого конкурсу досить широка, незважаючи на війну в Україні. Ми розуміємо, що життя не зупиняється, ми не маємо права забрати в дітей дитинство і не давати можливості розвиватися. Всім, хто брав участь у конкурсі, бажаю подальших успіхів, хай зростає ваша майстерність. Ми завжди будемо раді бачити і учасників, і поважне журі на різноманітних конкурсах у нашому місті».

Голова оргкомітету конкурсу, заслужений працівник культури України, директор Коростенської міської школи мистецтв імені Анатолія Білошицького Володимир Демиденко, дякуючи всім, сказав, що журі було дуже складно працювати, але сьогодні всі були вражені та щедрі на відзнаки, тому кожен учасник отримав винагороду за участь. А переможцями стали та перші місця і гран-прі в своїх вікових категоріях здобули: Коробійчук Владислав (м.Житомир), Дубова Софія (м.Житомир), Борисюк Євгенія (м.Житомир), Урсакій Володимир (Новоселицька ОГ), Капков Роман (м.Шостка), Міщук Віталій (с.Любар), Єфіменко Єльдар (м.Дніпро), Овсяник Лев (м.Дрогобич); гран-прі – Кожан Арсеній (м.Київ), Білецький Артем (м.Житомир).

Участь у конкурсі стала сходинкою на шляху подальшого професійного зростання учасників творчих змагань.