Гранти від німецького Уряду на відновлення постраждалому на війні малому бізнесу

27 Січня 11:21

Понад 300 мікро- та малих підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій на території України, отримають гранти на відновлення в межах реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».

Проєкт впроваджується Міжнародною організацією з міграції у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством економіки України. Фінансування проекту здійснюється Урядом Німеччини через Банк розвитку KfW.

Метою проекту є ефективна підтримка зокрема тих підприємств, які перемістили свій бізнес і постачають критично необхідні товари та послуги для внутрішньо переміщених осіб і громад, що їх приймають.

Мікропідприємства мають можливість отримати одноразові гранти на суму до 4500 евро, малі підприємства – до 20 000 евро, підприємства-стартапи – до 7500 евро.

Згідно з проектом заплановано оголосити конкурс на постійній основі цієї весни.