Топ теги:
Попередження

Гранти на створення чи розвиток ветеранського бізнесу!!!

29 Травня 14:02
Від 250 тис. до 1 млн грн – такі суми грантів від уряду передбачено за новим напрямом програми єРобота, що має на меті підтримати ветеранське підприємництво. Отримати грант може ветеран (учасник бойових дій або людина з інвалідністю внаслідок війни) або другий/друга з подружжя ветерана.
За умовами програми на отримання гранту на суму до 250 тис. грн має подаватися сам ветеран, на суму до 500 тис. грн – другий/друга з подружжя ветерана. Скористатися грантом до 1 млн зможе ветеран, підприємницький досвід якого не менше трьох років. Гранти на 500 тис. грн та 1 млн грн надаватимуться за умови спільного фінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто 30% вартості проєкту мають покриватися власними коштами.
Умовою надання безповоротних грантів є створення нових робочих місць. При цьому держава розраховує, що працевлаштовувати підприємці-ветерани будуть насамперед своїх побратимів.
Грантові кошти можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, на оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації бізнес-проекту, на закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг маркетингу та реклами.
Дізнатись більше можна тут https://www.oschadbank.ua/granty?TabsPages=96
Чат-бот Гаряча лінія