17 Липня 11:08
Голова Коростенської міської громади запрошує Вас на Форум міст залізничників у Ковелі, 20 липня.
__
Ініціатива зі створення нових експортно-логістичних можливостей для підприємців міст залізничників здійснюється в межах програми міжнародної співпраці “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche
Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.
Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. ГО “Південна стратегія розвитку” є локальним партнером з виконання програми.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше:
Організатор заходу – ГО “Південна стратегія розвитку”.
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Південна стратегія розвитку” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.