Топ теги:
Попередження

Екологічні табори для активної молоді «Об’єднані Україною»

1 Серпня 9:35
💫 Тобі 18-25 років? Цікавишся змінами клімату, екологічними підходами в плануванні та енергоефективністю? Прагнеш долучитися до великого ком’юніті, яке робитиме міста та громади кращими для життя? Мрієш втілити в реальність проєкт і навіть маєш ідею?
Тоді швидше реєструйся на екологічні табори для активної молоді «Об’єднані Україною» від Координаційного центру «Сила молоді» Української академії лідерства в партнерстві з ГО «ДІКСІ ГРУП».
Коли?
👉 І зміна — 7-12 серпня 2023 року (Трускавець)
👉 ІІ та ІІІ зміна — 14-19 серпня 2023 року (Львів і Тернопіль)
На тебе чекає:
🌿 навчання та лекції про енергоефективність, зміну клімату, зелену повоєнну відбудову України та ще безліч цікавих тем;
🌿 реалізація повноцінного екологічного проєкту в громадах;
🌿 нові знайомства з учасниками з усієї України;
🌿 неформальне спілкування та обмін досвідом.
Не гай часу — заповнюй анкету https://forms.gle/p1nZEhQuY4tpCpRj7 зараз! І пам’ятай: кожне завтра розпочинається вже сьогодні!
Проєкт здійснюється за підтримки уряду України. Літні табори проводяться за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».
Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема, Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування «Асоціація “Енергоефективні міста України”», ГО «Українська академія лідерства», ГО «Жіночий енергетичний клуб України», ГО «Дзига», ГО «Плато» під загальною координацією ГО «ДІКСІ ГРУП».
Чат-бот Гаряча лінія