Екологічні табори для активної молоді «Об’єднані Україною»
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
Тоді швидше реєструйся на екологічні табори для активної молоді «Об’єднані Україною» від Координаційного центру «Сила молоді» Української академії лідерства в партнерстві з ГО «ДІКСІ ГРУП».
Коли?
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
На тебе чекає:
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
Не гай часу — заповнюй анкету https://forms.gle/p1nZEhQuY4tpCpRj7 зараз! І пам’ятай: кожне завтра розпочинається вже сьогодні!
Проєкт здійснюється за підтримки уряду України. Літні табори проводяться за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу».
Проєкт реалізується консорціумом громадських організацій, зокрема, Ресурсно-аналітичним центром «Суспільство і довкілля», добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування «Асоціація “Енергоефективні міста України”», ГО «Українська академія лідерства», ГО «Жіночий енергетичний клуб України», ГО «Дзига», ГО «Плато» під загальною координацією ГО «ДІКСІ ГРУП».