Дякуємо працівникам соціальної сфери за їх щоденну працю!

7 Листопада 9:22

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

З цієї нагоди Володимир Москаленко в п’ятницю вручив подяки соціальним працівникам громади.

«Ваша щоденна праця допомагає мільйонам людей по всій країні. Ви є одними з тих, хто допомагає та підтримує не словом, а ділом. Проявляєте милосердя та добро не тільки зі службового обов’язку, а за покликом душі.», – пише на свої Facebook сторінці міський голова.

Голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко нагородив соціальних працівників нашої громади подяками та вручив Ігорю Єсіну – начальнику управління праці та соціального захисту населення, свідоцтво про внесення його імені в Книгу пошани працівників соціальної сфери Житомирщини.

Продовжуємо наполегливо працювати та боротися за рівність та гідне життя кожного громадянина, адже людина, комфорт, підтримка та розуміння – головні маркери нашої спільної роботи!

Вітаємо з професійним святом!
Дякуємо за людяність!

Немає опису світлини.