Дорогі діти та батьки Коростенської громади!

31 Травня 16:23

Жіноча Рада міста щиро вітає вас з «Міжнародним днем захисту дітей », яке відзначається щороку 1 червня. Діти – це наша радість і наше майбутнє. Саме тому наш святий обов’язок забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини. Цього року головним месенджем Дня захисту дітей є нагадування суспільству, що немає нічого дорожчого і святішого за життя, здоров’я і безпеку наших діток. Вони не повинні страждати та бачити жахіття війни! Діти хочуть жити в щасливій країні й не знати, що таке жорстокість, біль та насильство. Тож усіма своїми діями ми, дорослі, повинні наближати перемогу над спільним ворогом, підтримувати наших героїв-захисників, заради миру в Україні, заради щасливого майбутнього найдорожчого що у нас є – дітей!

У цей день хочу подякувати усім, хто опікується дитячими долями та побажати головного – мирного неба, а ще – добробуту і добра всім  родинам Коростенської громади, усім нашим діткам – здоров’я і радості й люблячих батьків.

З повагою   голова Жіночої  Ради                                              Світлана  ЗАГОРУЙКО