Топ теги:
Попередження

До уваги жителів Житомирщини!

13 Липня 8:24

Наголошуємо надра- та лісокористувачам, сільгоспвиробникам й іншим субʼєктам господарювання на обмеження пересування лісовими масивами у 30-кілометровій зоні вздовж державного кордону Житомирської області з рб, територіями поблизу деокупованих населених пунктів Народницької громади, а також ділянками, де зберігається підвищена мінна небезпека.

Жителі області, які відвідують заборонені території для забору ягід та грибів порушують вказівки військових та наражають себе на небезпеку.

Перебування на зазначених територіях можливе *виключно* за погодженням з військовим командуванням.

Лише протягом останніх трьох тижнів в області зафіксовано 2 випадки підриву цивільних громадян на мінах та вибухонебезпечних предметах. Зокрема поблизу с. Залісся Народницької ТГ під час с/г робіт підірвався на міні трактор, водій лишився живим. Неподалік Рудні-Хочинської Олевської ТГ у лісовому масиві, попередньо, на протитанковій міні підірвався цивільний автомобіль, водій якого нехтуючи попереджувальними знаками здійснив заїзд на заборонену територію де наїхав на вибухонебезпечний предмет та загинув.

Пам’ятайте, війна триває. Попередження та впроваджені заборони мають на меті, перш за все, зберегти ваше життя та здоров’я, а також забезпечити впровадження оборонних та контрдиверсійних заходів сил оборони області.

Чат-бот Гаряча лінія