Топ теги:
Попередження

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

7 Лютого 15:49

Держпраці разом з Міністерством економіки України проводиться послідовна робота щодо надання адміністративних послуг в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
З липня 2022 року запроваджено можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
З січня 2023 року запроваджено отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки.
Відтепер подати декларацію та подати заяву на отримання дозволу можна онлайн без відвідування центрів надання адміністративних послуг. Така опція не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення та значно спрощує процес подання відповідних документів.
Для переходу на Портал також можна скористатися інтерактивною кнопкою «Подати декларацію відповідності МТБ в електронному вигляді» на головній сторінці офіційного сайту Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Чат-бот Гаряча лінія