До уваги абітурієнтів! Розпочато реєстрацію кандидатів на навчання у закладах вищої освіти МВС

21 Лютого 9:57

Бажаючі здобути професію у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, мають зареєструватися на спеціальному вебпорталі osvita.np.gov.ua.

Цей веб-портал призначений для електронної реєстрації кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету на денній формі навчання.

Перед заповненням електронної анкети необхідно ознайомитися з порядком відбору кандидатів на навчання, інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції на офіційному веб-сайті відповідного закладу вищої освіти, а також визначитися із навчальним закладом, в якому бажаєте навчатися, за якою спеціальністю та спеціалізацією.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Для заповнення анкети Ви повинні мати особисту електронну поштову скриньку (поштові скриньки з російськими доменами не розглядаються), через яку здійснюватиметься активація Вашої анкети та будуть надсилатися повідомлення про проходження етапів відбору.