ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС !В Коростенській міській територіальній громаді реалізується проект сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання.

12 Липня 9:14

В Коростенській міській територіальній громаді реалізується проект сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання. Для участі в проекті Ви маєте заповнити наступну аплікаційну форму.Тел. для довідок 0984816599 Мачульська Ліна!