До уваги громадських організацій соціальної спрямованості міської територіальної громади !

9 Липня 6:27

До уваги громадських організацій соціальної спрямованості міста Коростеня! Відповідно до Порядку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради від 08.07.2020р. № 284 «Про порядок отримання та використання коштів, передбачених у міському бюджеті для надання на конкурсній основі фінансової підтримки міським громадським організаціям соціальної спрямованості на реалізацію проектів та заходів» виконавчий комітет Коростенської міської ради з 20.07.2021р. розпочинає прийом документів для надання на конкурсній основі фінансової підтримки міським громадським організаціям соціальної спрямованості на реалізацію проектів та заходів в місті Коростені. Останній термін прийому документів є 30.09.2021р. (четверг). Відповідно, до вищезазначеного Порядку, бюджетні кошти на фінансову підтримку громадським організаціям надаються виключно на конкурсній основі. Процедура організації та проведення конкурсу з визначення проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів, визначається постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року №1049 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка». Бланки для заявок Ви можете отримати в Управлінні праці, каб. №6, вул. Шевченка, буд.8, м. Коростень. Для участі в конкурсі громадські організації подають заявки та конкурсні пропозиції за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 43. Заявки, подані пізніше 30.09.2021р. розглядатись не будуть. Про орієнтовну дату розгляду проектів та заходів громадські організації будуть поінформовані додатково. Телефон для довідок: 5-04-39.