Топ теги:
Попередження

Для українського бізнесу стартує нова програма «Інноватори енергоефективності України»

28 Грудня 10:21
Для українського бізнесу стартує нова програма «Інноватори енергоефективності України» 🇺🇦♻️
📍 Її завдання – підтримати українські компанії в їх прагненні впровадити інноваційні рішення, здійснити енергоефективну трансформацію та стати більш конкурентними.
🔹 «Енергоефективність актуальна з багатьох аспектів. Це і енергобезпека, і потреби у відбудові, і конкурентоздатність, і євроінтеграція. Тому важливо допомогти бізнесу ставати енергоефективними та енергетично стійкими. Зі свого боку, на державному рівні ми створили Фонд декарбонізації та енергоефективної трансформації. Вже запроваджуємо Національну платформу декарбонізації із цілою низкою сервісів: від навчання до фінансових інструментів. Запрошуємо усіх до тісної співпраці», – повідомила Anna Zamazeeva – Голова Держенергоефективності під час круглого столу, присвяченого запуску програми.
Глобальна ціль програми — сформувати нове покоління лідерів, що мислять на перспективу, та сприятимуть сталому розвитку країни.
Ініціатива реалізується ГО «Impact Force» у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, #Держенергоефективності, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, за підтримки проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується GIZ Ukraine (Energy Efficiency and Climate Projects) за дорученням уряду Німеччини та співфінансування уряду Швейцарії.
З 27 грудня до 14 січня за посиланням https://wkf.ms/41gjiFD триватиме збір заявок від інноваторів, які мають як ідеї, так і готові рішення у галузі енергоефективності, спрямовані на зелену трансформацію та стале впровадження змін у сфері використання енергоресурсів.
З-поміж заявників буде обрана 30-ка фіналістів для зустрічі з міжнародними експертами та потенційними покупцями.
У програмі можуть взяти участь організації та компанії, які зареєстровані й працюють в Україні щонайменше рік, а також мають не менше трьох штатних працівників.
🔹 «Ми маємо на меті визначити інноваційних гравців ринку енергоефективності та надати їм навички та знання, необхідні для здійснення суттєвих змін в енергетичному секторі та економіці України загалом. Програма не обмежується традиційною бізнес-освітою, оскільки вона не лише задовольняє безпосередні бізнес-потреби учасників, але й розвиває культуру стійких та інноваційних енергетичних рішень», – стверджує співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.
Програма передбачає:
✅ Оцінку потреб бізнесів для визначення та задоволення безпосередніх, середньострокових та довгострокових потреб учасників.
✅ Цільові експертні консультації та управлінську допомогу від першокласних міжнародних і місцевих експертів.
✅ Розробку мапи зацікавлених сторін із щонайменше 50 ключових організацій і підприємств у різних секторах, які пропонують або виробляють інноваційні енергетичні рішення в Україні.
✅ Організація Демодня, під час якого 30 фіналістів зустрінуться з міжнародними експертами та потенційними покупцями.
✅ Створення мережі інноваційних гравців ринку у сфері енергоефективності.
Чат-бот Гаряча лінія