Топ теги:
Попередження

Для освітніх управлінців, студентів, учнів — добірка нових можливостей

22 Січня 9:29

Директори й заступники директорів шкіл зможуть відвідати безоплатні вебінари про подолання освітніх втрат. Заняття триватимуть протягом шести тижнів на платформі «Zoom». Перші вебінари відбудуться 25, 30 січня та 1 лютого. Зареєструватися на них можна за покликанням: bit.ly/3Sq3GMY.

З 22 січня до 4 лютого для студентів і учнів організовують зимову школу «Data Engineering and Security 2024». Найкращі фахівці, експерти, ментори та лектори провідних ІТ-компаній поділяться знаннями і досвідом у сфері сучасних інформаційних технологій. Щоб долучитися, необхідно зареєструватися: bit.ly/3tZ99RA.

У хакатоні «100 ідей для міст» можуть узяти участь провідні українські й міжнародні ЗВО у сфері містобудування, архітектури, будівництва, інженерії. Мета конкурсу — розробити 100 архітектурних рішень для приблизно 1400 населених пунктів України. Переможці отримають менторство, можливість публікації, партнерства для впровадження проєктів та багато іншого. Призовий фонд становить 15 000 доларів. Щоб узяти участь — заповнюйте анкету до 15 лютого: bit.ly/3SqtU1Q.

Команди учнів зможуть долучитися до міжнародного хакатону зі штучного інтелекту «Teens in AI 2024».

Учасники мають знати англійську на рівні В1, бути обізнаними у сфері ШІ або мати ґрунтовні знання з математики / інформатики. Команди мають формуватися з дівчат і хлопців у рівній пропорції. Менторами можуть стати вчителі інформатики та математики.

Подати заявку на участь команди: bit.ly/3HnewNz.

Реєстрація менторів: bit.ly/3SswEMl.

Зберігайте добірку і діліться з друзями!

 

Чат-бот Гаряча лінія