Топ теги:
Попередження

 Для бібліотекарів діє «Школа молодого фахівця»

2 Лютого 16:30

В Коростенській міській центральній бібліотеці  методисти Світлана Коржук та Тетяна Примаченко провели творчий захід  для учасників «Школи молодого фахівця».

Під час зустрічі обговорювались питання бібліотечного обслуговування користувачів різних вікових категорій, популяризації літератури за допомогою наочних форм роботи, особливості розробки, дизайну, популяризації книжкової виставки та оформлення документації, вивчали досвід колег з даних питань. На закінчення методисти підвели підсумки “творчої лабораторії” та роздали молодим спеціалістам тематичні інформаційно-методичні видання. «Школа молодого фахівця», безперечно, відіграє важливу роль на шляху до набуття досвіду молодими бібліотекарями, розуміння специфіки роботи, дає можливість оволодіти знаннями з основ бібліотечної роботи: планування роботи, формування та організації фонду та проведення культурно-просвітницької роботи.

Заняття проведені у «Школі молодого бібліотекаря» стануть корисним досвідом для молодих фахівців бібліотечної справи, допоможуть розкрити прихований потенціал, надихнуть на нові звершення в бібліотечній професії.

 

Чат-бот Гаряча лінія