Топ теги:
Попередження

Депутати Коростенської міської ради відвідали три медичні заклади нашої громади: міську поліклініку, центр сімейної медицини і міську лікарню

15 Вересня 8:29
Депутати вивчили матеріально-технічний стан закладів і ознайомлювалися з інформацією, як планують використати виділені на минулій сесії кошти.
Керівники закладів провели депутатам екскурсію та ознайомили їх із головними аспектами роботи, зокрема, говорили про фінансування та створення комфортних умов для пацієнтів.
Спершу відвідали міську поліклініку, переконалися, що капремонту потребують декілька поверхів закладу. Відвідали стоматологічне відділення, яке перебуває в гарному стані, вислухали проблеми та зауваження персоналу.
Оглянули і міську лікарню, зокрема депутати зустрілися з головним лікарем фізіотерапевтичного відділення, працівники якого ставлять на ноги людей з порушенням опорно-рухового апарату. За словами фізіотерапевта у відділені наявні, психологи, логопед, реабілітологи, а також є налагоджена співпраця з протезувальниками, в послугах яких дуже великий запит саме від військових, яких у відділені не тільки забезпечують протезами, а й допомагають в освоєні.
Ішла мова з депутатами і про гостру необхідність в укритті, яке наразі ремонтується, його стан був продемонстрований депутатам.
Ще однією проблемою лікарні, за словами генерального директора Сергія Ковердуна, є відсутність місця для паркування і через це дискомфорт для пацієнтів та їх близьких. Обговорили плани облаштування, кошти на яке було виділено з міського бюджету на попередній сесії міської ради.
Присутні домовилися про подальшу плідну співпрацю задля забезпечення якісних медичних послуг жителям Коростенської громади.
Чат-бот Гаряча лінія